Zimné olympijské hry 2018: štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
juzna-korea Pjongčang piatok, 23. februára 2018, 12:15 teplota2 2,1 ºC
víťazi: ?
vietor2 6 km/h
 
 
Slovensko v štafete
 
profil streľba v ľahu:
  streľba v stoji:
odovzdávka:
terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new   terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new 2. +18.4
5 4 3 2 1   5 4 3 2 1  
bežecký čas: 10. +23.9
  strelecký čas: 0:48 bilancia: 0+0 0+0
prerusovana vodorovna ciara
profil streľba v ľahu: (nabojnabojnaboj)
  streľba v stoji: (nabojnabojnaboj)
odovzdávka:
terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new   terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new terc zostreleny new terc stojka new 15. +3:11.4 (1+6)
16 2 3 47 58   1 267 38 4 5  
bežecký čas: 18. +2:06.8
  strelecký čas: 2:01 bilancia: 0+3 1+3
prerusovana vodorovna ciara
profil streľba v ľahu:   streľba v stoji: odovzdávka:
terc lezka new terc lezka new terc zostreleny new terc lezka new terc lezka new   terc stojka new terc stojka new terc stojka new terc stojka new terc stojka new ?
16 278 3 4 5   1 2 3 4 5  
bežecký čas: ?   strelecký čas: ? bilancia: 4+3 ?+?
prerusovana vodorovna ciara
profil streľba v ľahu:   streľba v stoji: cieľ:
terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc lezka new   terc stojka new terc stojka new terc stojka new terc stojka new terc stojka new ?
5 4 3 2 1   5 4 3 2 1  
bežecký čas: ?   strelecký čas: ? bilancia: ?+? ?+?
 
 
Tomáša Hasillu v predchádzajúcich dňoch trápili zapálené priedušky, no nastúpi...
 
 
Štartová listina
1 NÓRSKO 1. rad
(1) BIRKELAND Lars-Helge  
(2) BÖ Tarjei  
(3) BÖ Johannes Thingnes  
(4) SVENDSEN Emil Hegle  
2 FRANCÚZSKO 1. rad
(1) DESTHIEUX Simon  
(2) JACQUELIN Emilien  
(3) FOURCADE Martin  
(4) GUIGONNAT Antonin  
3 ŠVÉDSKO 1. rad
(1) FEMLING Peppe  
(2) NELIN Jesper  
(3) SAMUELSSON Sebastian  
(4) LINDSTRÖM Fredrik  
4 NEMECKO 2. rad
(1) LESSER Erik  
(2) DOLL Benedikt  
(3) PEIFFER Arnd  
(4) SCHEMPP Simon  
5 TALIANSKO 2. rad
(1) BORMOLINI Thomas  
(2) HOFER Lukas  
(3) MONTELLO Giuseppe  
(4) WINDISCH Dominik  
6 ŠVAJČIARSKO 2. rad
(1) WIESTNER Serafin  
(2) WEGER Benjamin  
(3) FINELLO Jeremy  
(4) DOLDER Mario  
7 BULHARSKO 3. rad
(1) ANEV Krasimir  
(2) SINAPOV Anton  
(3) GERDŽHIKOV Dimitar  
(4) ILIEV Vladimir  
8 RAKÚSKO 3. rad
(1) EBERHARD Tobias  
(2) EDER Simon  
(3) EBERHARD Julian  
(4) LANDERTINGER Dominik  
9 UKRAJINA 3. rad
(1) PRYMA Artem  
(2) SEMENOV Sergii  
(3) SIEMAKOV Volodymyr  
(4) PIDRUČNIJ Dmitro  
10 SLOVINSKO 4. rad
(1) DOVŽAN Miha  
(2) BAUER Klemen  
(3) DRINOVEČ Mitja  
(4) FAK Jakov  
11 ČESKO 4. rad
(1) MORAVEC Ondřej  
(2) ŠLESINGR Michal  
(3) SOUKUP Jaroslav  
(4) KRČMÁŘ Michal  
12 KANADA 4. rad
(1) GOW Christian  
(2) GOW Scott  
(3) DAVIES Macx  
(4) GREEN Brendan  
13 ESTÓNSKO 5. rad
(1) ZAHKNA Rene  
(2) ERMITS Kalev  
(3) LESSING Roland  
(4) KOIV Kauri  
14 KAZACHSTAN 5. rad
(1) BRAUN Maxim  
(2) PODKORITOV Vassilij  
(3) VITENKO Vladislav  
(4) JEREMIN Roman  
15 SLOVENSKO 5. rad
(1) KAZÁR Matej  
(2) HASILLA Tomáš  
(3) BARTKO Šimon  
(4) OTČENÁŠ Martin  
16 BIELORUSKO 6. rad
(1) SMOLSKI Anton  
(2) JALIOTNAU Raman  
(3) BOČARNIKOV Sergej  
(4) ČEPELIN Vladimir  
17 SPOJENÉ ŠTÁTY 6. rad
(1) BAILEY Lowell  
(2) DOHERTY Sean  
(3) BURKE Tim  
(4) NORDGREN Leif  
18 RUMUNSKO 6. rad
(1) BUTA George  
(2) FAUR Remus  
(3) POP Gheorghe  
(4) PUCHIANU Cornel  
 
 
Ďalší program Zimných olympijských hier v Pjongčangu
MR
muži »
SPPUINMSRL
ženy »
SPPUINMSRL